Арт-Cереда
Безкоштовно

Ваше
повідомлення
надіслано!

Незабаром ми
зв’яжемося з вами.

Реєстрація

Назва заходу
/ / Поверх

  Ваше
  повідомлення
  надіслано!

  Незабаром ми
  зв’яжемося з вами.

  Написати
  повідомлення

   Що це?

   Арт-Середа – проект ІЗОЛЯЦІЇ, створений для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик. Щосереди з 19:00 до 21:00 в просторі креативної спільноти IZONE своє арт-середовище створюють молоді художники / фотографи / перформери / дизайнери. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і/або дискусія.

   Що таке арт-середовище? Хто його формує і що впливає на нього? Яка роль митця у цьому процесі? З біологічної точки зору середовище - це частина природи, яка здійснює на живі організми безпосередній або опосередкований вплив. З середовища організми отримують все необхідне для життя. А що робити митцю, в якого виникають критичні зауваження щодо рівня освіти, фінансового становища і, власне, арт-середовища? Які труднощі доводиться долати, щоб продовжувати творити?

   Арт-Середа прагне створити максимально невимушену атмосферу спілкування, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження й ідеї, знайти команду однодумців та отримати коментарі експертів.

   Арт-Середа стане основою для майбутньої бази даних молодих українських художників / фотографів / режисерів / дизайнерів / музикантів. Вона буде візитною карткою молодого мистецтва України для всіх міжнародних професіоналів, які цікавляться нашою арт-сценою.

   Час створювати своє арт-середовище!