События

Plus
Share
Pin
Назад

Artist talk Павла Макова: Друковані техніки у створенні мистецьких творів

01.06.2016, 14:00


Бесплатно

Регистрация закрыта

Реєстрація не потрібна, приходьте і дйзнайтесь як працює митець

У середу 1 червня, о 14:00 в ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться відкритий майстер-клас від відомого художника Павла Макова.
 
Павло Маков — сучасний митець, який часто використовує в своїх роботах технології друку. Констатуючи той факт, що офорт відходить у минуле, художник дає йому нове життя, експериментуючи з технологіями друку. Багато з його робіт нагадують напівстерту від часу фреску. Павло Маков — член Королівського товариства живописців та графіків Великобританії. Виставки художника проходили у Франції, США, Великобританії, Японії, Норвегії, Чехії, Данії та багатьох інших країнах. Його роботи знаходяться в колекціях Metropolitan в Нью-Йорку і Музею Вікторії і Альберта в Лондоні.
 
На відкритому artist talk в ІЗОЛЯЦІЇ Павло розповість про різні методи художнього друку, про свій особистий досвід використання офорту, підбір фарб, необхідне обладнання і багато інших деталей своєї роботи. Будуть розглянуті роботи Макова, оригінали яких можна буде попередньо побачити на виставці "Стан Речей", яка відкриється 31 травня в Галереї Дукат. Митець розповість про створення цих робіт, про техніки, які застосовував, а також дасть поради та відповіді на всі запитання.
 
Зустріч із художником відбудеться на четвертому поверсі креативної спільноти IZONE за адресою: вул. Набережно-Лугова, 8.
 
Вхід вільний.