События

Розумні системи фільтрації води Розумні системи фільтрації води Розумні системи фільтрації води Розумні системи фільтрації води Розумні системи фільтрації води
Plus
Share
Pin
Назад

Розумні системи фільтрації води

23.07.2016, 13:00


Бесплатно

Регистрация закрыта

Майстер-клас зі створення розумних систем фільтрації води в ріках, морях та океанах.

У суботу 23 липня, о 13:00 митець, архітектор та інженер Джастін Тайлер Тейт (США) проведе майстер-клас зі створення розумних систем фільтрації води в ріках, морях та океанах. Автор розкаже, як за допомогою доступного набору сенсорів і контролерів можна створити розумну платформу аналізу стану забрудненості води і як власноруч виготовити зелену систему фільтрації.


Джастін Тайлер Тейт - учасник резиденції Architecture Ukraine, реалізованої фондом ІЗОЛЯЦІЯ 2015 року. У липні 2016 року митець створив серію ферм для фільтрації морської води в Маріуполі. Проект має на меті продемонструвати можливість локалізованого фітоочищення та є експериментальним методом фільтрації забрудненої морської води за допомогою невеликих плавучих біофільтрів, що абсорбують шкідливі речовини з прибережних вод. Коріння рослин, розташованих на плавучих платформах, очищує воду, завдяки чому ферми для фільтрації морської води створюють нові потенційні рифоподібні простори, сприятливі для зростання морської флори та фауни. Локальні ферми для фільтрації морської води покликані знизити токсичність антропогенних зон вздовж берегової лінії Маріуполя та створити нове середовище для морського життя. 


Майстер-клас відбудеться за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, 4 поверх.


Вхід вільний.