Обучение

Plus
Share
Pin
Назад

Creative Management Camp 4.0

11.03.2017, 19:00


₴ 6900

Регистрация закрыта

Курс для менеджерів культурних проектів

Відкрито набір на курс для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp 4.0

Організатори освітньої програми для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp відкрили набір на нову програму.

Початок курсу - 11 березня, місце проведення - платформа культурних ініціатив IZONE. Курс триває 2 місяці, заявки на участь приймаються до 9 березня.

На учасників чекає 8 тижнів практичних занять, зустрічей зі спеціалістами культурної сфери, гостьові візити і знайомства з організаторами таких ініціатив та інституцій як Я Галерея, Closer, УХО, Plivka, IZONE, Мистецький Арсенал, Karabas, British Council та Дикий Театр.

На практичних заняттях студенти зможуть опанувати інструменти проектного менеджменту саме у культурній сфері, розглянути кейси актуальних ініціатив, знайти команду та партнерів для власної справи і отримати можливість стажування у цікавих проектах. Протягом курсу учасникі можуть запустити пілотний проект та представити його на фінальній презентації CMC 4.0.

Курс розрахований на усіх бажаючих запустити культурний проект, розпочати кар’єру у сфері креативного менеджменту та здобути інструменти по просуванню вже існуючого проекту.

За 2 роки існування Creative Management Camp проведено 3 курси, більше 80 студентів з різноманітними ідеями у культурній сфері та підприємництві пройшли навчання на програмі. Фестивалі та концерти, арт-простори та виставки, освітні та видавничі ініціативи, тематичні лекторії та проекти для дітей – тільки частина напрямків, у яких працювали учасники.

Кількість місць обмежено до 30 студентів. Участь у освітній програмі - на платній основі, вартість - 7900 грн, до 1 березня діють спеціальні умови early birds - 6900 грн.

Більше інформації про програму можна отримати на сайті або fb-сторінці проекту.

Реєстрація - тільки за посиланнями на сайті Creative Management Camp.