События

Plus
Share
Pin
Назад

Вікторія Якушева про побудову іміджа та репутації бренду

29.05.2017, 20:10


₴ 120

Регистрация закрыта

"розкаже про" PR-директор (Ukrainian Fashion Week, ODESSA CLASSICS, Fairmont Grand Hotel Kyiv)

Запрошуємо на «розкаже про» - тематичні зустрічі-розмови з представниками креативного бізнесу. Наступна подія із серії відбудеться 29 травня о 19:00. Як завжди, спілкуватимемося за келихом вина, цього разу з Вікторією Якушевою: PR-директором, спеціалістом з прес-комунікацій та побудови іміджу компаній. 
 
Протягом бесіди з Вікторією ми поговоримо про те, з чого починається PR, що таке репутація як професійне явище, з чого та як вона будується. Яки існують стратегії побудови репутації та як правильно їх обрати конкретно для вашого проекту. Як співвідносяться іміжд та репутація. Отож, попереду насправді цікава розмова.
 
Вікторія Якушева має досвід роботи виконавчим продюсером, в минулому - займала цю посаду в роботі з Продюсерським центром «Шоу-Биз», телерадіокомпанією "ICTV". Директор з PR та прес-служби Ukrainian fashion Week та українського фешн-глянцю. Також в своєму резюме має досвід роботи з благодійними фондами та Fairmont Grand Hotel Kyiv. Наразі є PR-директом ODESSA CLASSICS, у 2014 створила власну агенцію з комунікацій PRavCOM.
 
Кількість місць обмежена - реєстрація є обов'язковою:
 
Кількість місць обмежена - реєстрація є обов'язковою.
 
IZONE, вул. Набережно-Лугова 8а
Вартість: 120 гривень (у вартість включено вино)
 
До зустрічі!