Назад

Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей»

17.02.2017 | Новости

 

Шукайте себе на світлинах з учорашнього відкриття Виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей»

 

Експозиція відкрита щоденно з 12:00 до 20:00.

А вже з 18 лютого запрошуємо вас на лекцію Катерини Філюк "Творчість Грейсона Перрі: літопис сучасного суспільства"! Нагадуємо, освітня програма до лекції відбуватиметься щосуботи, завжди о 15:00. 

Вхід на всі події вільний.

Автор фото: Олександр Пілюгін

 

 

У рамках виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» щосуботи проходитимуть освітні події від "Культурний Проект"

 

18.02 (субота)

15:00 - 17:00
Лекція "Творчість Грейсона Перрі: літопис сучасного суспільства"

Переможець найпрестижнішої премії в сфері сучасного мистецтва – Prix Turner – британський художник Грейсон Перрі відомий в першу чергу зверненням до таких забутих і несучасних медіа як кераміка і гобелени. Однак з їхньою допомогою художник піднімає гострі й актуальні питання, говорить про сучасність, яскраво описуючи побут, звичаї, страхи і мрії своїх сучасників.
Лекторка – Катерина Філюк, кураторка і художня критикиня. Вона є директоркою Dymchuk Gallery (Київ), керівницею проекту Кураторської Програми з Наукових Досліджень в Східній Європі, а також кураторкою проекту "Суспільна угода" фонду ІЗОЛЯЦІЯ. Живе та працює в Києві й Амстердамі.

Лекція читатиметься російською мовою.

 

25.02 (субота)

15:00 - 17:00
Експертна екскурсія по виставці

Екскурсію проводитиме Тетяна Жмурко – мистецтвознавчиня, старша наукова співробітниця дослідницького відділу мистецтва XX–XXI століття Національного художнього музею України.

 

04.03 (субота)

15:00 - 17:00
Дискусія "Мода і смак класів Британії та України через призму сучасного мистецтва"

Аналізуючи гобелени Перрі, роботи інших митців та феномени популярної культури, в ході дискусії учасниці обговорюватимуть такі питання: 
Як мода і смак пов'язані з класами в сучасній Британії та Україні?
Чи існують класи в суспільстві? 
Природні вони або штучні? 
Як і ким підтримується класова система? 
Чи можливий перехід з одного класу в інший, тобто чи існує класова мобільність? 
Відображення класовості в моді: яких кодів потрібно дотримуватися для того щоб бути «своїм»? Чи можливо цьому навчитися?

Учасниці:
Надія Чушак, антропологиня, дослідниця культури пам'яті, ностальгії та пост-соціалізму. Квір-активістка. Працює координаторкою правозахисної програми Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Дар’я Посреднікова, випускниця КНУ ім. Т.Г.Шевченка та London College of Fashion - Official, проектна менеджерка в сфері моди. Розглядає моду як лабораторію, в якій відбуваються дослідження, експерименти і нові відкриття.

Модераторка - Ганна Васик, кандидатка філософських наук за спеціальністю філософська антропологія та філософія культури, керівниця програм PinchukArtCentre.

Дискусія відбудеться українською мовою.

 

11.03 (субота)

15:00 - 17:00
Лекція "Басейн (без води): творчість молодих британських художників (YBA)"

Назва лекції запозичена з твору британського драматурга Марка Равенхілла "Басейн (без води)". У цій п’єсі автор на прикладі існування групи художників розкриває механізми, що діють у світі сучасного мистецтва та які він пов’язує з ідеєю успіху та заздрістю колег "по цеху". Марк Равенхілл, що народився в Англії у 1966 році, добре знайомий з мистецькими процесами, що відбувалися у країні на межі 1980-90-х років – у період оформлення цілого покоління митців, переважно вихідців із коледжу Голдсміт, у поняття YBA (або Britart) – молодих британських художників, що заявили про себе низкою радикальних та контроверсійних виставок. У лекції мова піде про мистецькі практики цих художників, а також їхні виставкові проекти, що дозволили їм заявити про себе.
Лекторка – Тетяна Кочубінська, кураторка національних виставок PinchukArtCentre та наукова консультантка дослідницького відділу.

Лекція читатиметься російською мовою.

 

18.03 (субота)

15:00 - 17:00
Лекція "Творчість Вільяма Хогарта. Початок золотого століття англійського живопису"

Якщо англійська словесність століттями посідала одне з перших місць, із зображальністю тут довгий час було дещо інакше. XVIII століття змінює картину, і перше з ряду блискучих імен тих часів – Вільям Хогарт. Цей художник не тільки мислив по-новаторському, створивши і реалізувавши ідею розповіді в картинах (свого роду прообраз коміксів), але і став одним із найкращих колористів усіх часів.
Лекторка – Наталья Романова, старша викладачка Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого та викладачка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Лекція читатиметься російською мовою.

Всі події пройдуть за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, другий поверх. 

Plus
Share
Pin
Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» Фотогалерея. Відкриття виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей»