Шелкографская

Plus
Share
Pin
Назад

Плакат Sonya Delone


₴ 480

Артикульний номер: 27

Купити


Плакат, створений до 130-річчя Соні Делоне

14 листопада 2015 виповнилося 130 років від дня народження Соні Делоне (1885 - 1979) - видатної художниці та дизайнерки, представниці орфизма, симультанізму і ар-деко, яка народилася і провела дитинство в Україні, вчилася в Німеччині і працювала в Парижі. В історії абстрактного живопису XX століття прізвище Делоне перебуває в одному ряду з такими іменами, як Казимир Малевич, Василь Кандинський і Піт Мондріан », - каже український дослідник мистецтва Борис Філоненко.

На початку листопада асоціація 4th Block оголосила міжнародну плакатну акцію «Соня Делоне 130», покликану відзначити внесок художниці у світове мистецтво і дизайн. За місяць було отримано близько 200 плакатів від українських і зарубіжних дизайнерів, з яких було відібрано понад 50 найкращих, які й були показані в ІЗОЛЯЦІЇ в Києві, а потім у Маріуполі.

Тема виставки викликала зацікавлення в студії Сері/граф - майстерні шовкодруку, що тоді працювала на базі IZONE. До виставки художниці майстерні створили кілька авторських плакатів, що є рефлексією до творчості Соні Делоне.

Формат плакату: 50х70, оформлений в дерев'яну раму білого кольору.