IZOLAB

Plus
Share
Pin
Назад

Блокнот SKETCHES


₴ 300

Артикульний номер: 76

Купити


Блокноти, видані на честь 130-річчя Соні Делоне

14 листопада 2015 виповнилося 130 років від дня народження Соні Делоне (1885 - 1979) - видатної художниці та дизайнерки, представниці орфизма, симультанізму і ар-деко, яка народилася і провела дитинство в Україні, вчилася в Німеччині і працювала в Парижі. В історії абстрактного живопису XX століття прізвище Делоне перебуває в одному ряду з такими іменами, як Казимир Малевич, Василь Кандинський і Піт Мондріан », - каже український дослідник мистецтва Борис Філоненко.

На початку листопада асоціація 4th Block оголосила міжнародну плакатну акцію «Соня Делоне 130», покликану відзначити внесок художниці у світове мистецтво і дизайн. За місяць було отримано близько 200 плакатів від українських і зарубіжних дизайнерів, з яких було відібрано понад 50 найкращих, які й були показані в ІЗОЛЯЦІЇ в Києві, а потім у Маріуполі.

До відкриття виставки майстерня шовкодруку IZONE, на базі якого проходила виставка, випустила ряд сувенірної продукції, зокрема скечбук в оригінальній дерев'яній обкладинці. На обкладинці методом шовкотрафаретного друку зроблено принт художниці Соні Делоне. За рахунок щільної обкладинки Скечбук формату А4 ідеально підходить для ескізів - ви зможете малювати в ньому стоячи, сидячи на стільці або за столом.