Ваше
повідомлення
надіслано!

Незабаром ми
зв’яжемося з вами.

Реєстрація

Назва заходу
/ / Поверх

  Ваше
  повідомлення
  надіслано!

  Незабаром ми
  зв’яжемося з вами.

  Написати
  повідомлення

   ПРАВИЛА КРЕАТИВНОЇ СПІЛЬНОТИ IZONE

   Обробка персональних даних

   ТОВ «Хімекс ЛТД» (далі по тексту IZONE Creative Community або IZONE) поважає ваше право на недоторканість приватного життя та конфіденційність ваших персональних даних, отриманих у результаті користування цим Сайтом та вживає всіх заходів, необхідних для збереження їх конфіденційності та безпеки, у тому числі використовуючи загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту від можливої втрати, неналежного використання, зміни чи знищення. Враховуючи особливості та загрози у інформаційному просторі, IZONE, все ж не може гарантувати абсолютного захисту ваших даних, але зробить все можливе, щоб ваші персональні дані були максимально захищені.

   Обробка даних фізичних осіб (Ім’я, телефон, адреса електроної пошти) здійснюється відповідно до законодавства України і згоди Користувача, наданої Користувачем при прийнятті положень цієї Угоди на Сайті.

   Реєструючись на Сайті, Користувач як суб’єкт персональних даних та/або законний представник суб’єкта персональних даних повністю приймає усі положення цієї Угоди щодо персональних даних і цим надає згоду на обробку персональних даних за умови дотримання їх захисту з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних», з метою надання сервісів і послуг користувачу, а також комунікацій з Користувачем (наприклад, інформування у SMS-повідомленнях або електронною поштою щодо інших подій, послуг тощо).

   Користувач погоджується, що з метою кращого налаштування сервісу IZONE може опрацьовувати та використовувати узагальнену (не персоніфіковану) статистичну інформацію про використання користувачами сервісу, що збирається з використанням в т.ч. куки-файлів, статистичних он-лайн сервісів тощо.

   Щодо усіх питань, пов’язаних із обробкою, місцем зберігання та використання ваших персональних даних, звертайтеся за електроною адресою info@izone.ua або за адресою для кореспонденції IZONE: IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8 Київ, 04071 Україна.

   Згода дається на термін, необхідний для досягнення мети, зазначеної в п. 1, і може бути відкликана за заявою, направленою власнику персональних даних.