Ваше
повідомлення
надіслано!

Незабаром ми
зв’яжемося з вами.

Реєстрація

Назва заходу
/ / Поверх

  Ваше
  повідомлення
  надіслано!

  Незабаром ми
  зв’яжемося з вами.

  Написати
  повідомлення

   ПРАВИЛА КРЕАТИВНОЇ СПІЛЬНОТИ IZONE

   Розділ 1. Загальні положення.

   1.1. Територія IZONE є приватною власністю, в зв’язку з чим засновники IZONE самостійно з метою дотримання принципів недоторканності приватної власності, свободи договору, сумлінності і диспозитивності визначають зміст Правил і умови перебування (місцезнаходження) на Території IZONE Учасників та Відвідувачів, відповідно до норм чинного законодавства України.

   1.2. Фактом відвідування IZONE Відвідувачі та Учасники погоджуються з Правилами в повному обсязі, приймають їх і зобов’язуються їх неухильно дотримуватися. У разі незгоди повністю або в будь-якій частині з Правилами, з вимогами Адміністрації, Служби Контролю Відвідувач і / або Учасник повинен відмовитися від відвідування IZONE (покинути територію IZONE), якщо інше не передбачено умовами існуючих правовідносин між IZONE і його Учасником.

   1.3. Оскільки адміністрація не здійснює діяльність з реалізації товарів, робіт, послуг Відвідувачам, на неї не поширюються положення про публічний договір (ст.633 ЦК України) та законодавства про захист прав споживачів. Надання доступу Відвідувачам в IZONE здійснюється засновниками IZONE в порядку реалізації ним своїх правомочностей, як розпорядника майна, з метою придбання Відвідувачами товарів (робіт, послуг) у Учасників IZONE та інших третіх осіб (магазини, Пункти громадського харчування і т.д.), які здійснюють свою діяльність в IZONE за договором з засновником IZONE.
   На прохання Відвідувача Адміністрація має право надавати Відвідувачу сприяння в захисті його прав та інтересів у відносинах із зазначеними третіми особами.

   1.4. Адміністрація вживає заходів для забезпечення безпечного і комфортного перебування Відвідувачів і Учасників в IZONE, недопущення заподіяння шкоди Відвідувачам і Учасникам або їх майну на Території IZONE, куди дозволений доступ Відвідувачів і Учасників і яка не перебуває у винятковому володінні та / або користуванні третіх осіб.

   1.5. Відвідування IZONE в цілому або в його окремих частинах може бути обмежена Адміністрацією для цілей, зазначених у визначенні – «Правила», розділу «Терміни та визначення», даних правил, в тому числі, але не виключно, шляхом визначення місць, в які доступ Учасників та Відвідувачів заборонений або обмежений, встановлення режиму роботи IZONE або його окремих частин, введення пропускного режиму при доступі в певні частини IZONE і / або в певний час, відмови в доступі в IZONE Відвідувачам і / або Учасники, що не відповідають вимогам правил і / або порушують їх, тощо.

   1.6. Відвідувачу, якому відмовлено у відвідуванні IZONE зобов’язаний негайно покинути Територію IZONE (частини IZONE) і не робити спроб проникнення на неї. Дії Служби Контролю, що на думку Відвідувача, не відповідають правилам, можуть бути оскаржені останнім в Адміністрацію. Оскарження зазначених дій не зупиняє необхідність у виконанні відповідних вимог Служби Контролю.

   1.7. З метою недопущення порушення естетичного, дизайнерської та архітектурної концепції Робочого простору IZONE Адміністрацій встановлено обмеження щодо розміщення робочих місць Учасників, з якими укладені договірні відносини на використання робочого простору 3-го поверху з розрахунку не більше 4,5 м2 на 1 робоче місце. У разі необхідності розміщення більшої кількості робочих місць, Учасник зобов’язаний письмово погодити це з Адміністрацією IZONE.