Ваше
повідомлення
надіслано!

Незабаром ми
зв’яжемося з вами.

Реєстрація

Назва заходу
/ / Поверх

  Ваше
  повідомлення
  надіслано!

  Незабаром ми
  зв’яжемося з вами.

  Написати
  повідомлення

   ПРАВИЛА КРЕАТИВНОЇ СПІЛЬНОТИ IZONE

   Розділ 2. Вимоги до поведінки Відвідувачів і Учасників на території IZONE.

   2.1 Вільні зони IZONE призначені тільки для відпочинку, харчування (в Пунктах громадського харчування), покупок, отримання послуг і / або вільного перебування.

   2.2. Відвідувачу і Учаснику забороняється:

   2.2.1. Курити на території IZONE (за винятком спеціально відведених місць).

   2.2.2. Порушувати громадський порядок, проявляти явну неповагу до громадян, учасників IZONE, що супроводжується грубою нецензурною лайкою, образливе чіпляння до них.

   2.2.3. Ініціювати сварки, бійки, інші конфлікти, приймати в них участь, проявляти агресію до оточуючих, здійснювати хуліганські дії.

   2.2.4. Організовувати незаконні або несанкціоновані Адміністрацією збори, в тому числі з використанням різного роду гасел, плакатів, транспарантів, приймати в них участь.

   2.2.5. Робити спроби проникнення в Заборонені Зони або в Обмежені Зони IZONE без права виконання умов перебування в останніх.

   2.2.6. Перебувати в IZONE без одягу, з голим торсом, або з зовнішнім виглядом, що виражає явну неповагу до громадян, учасників IZONE, та що ображає людську гідність і громадську мораль.

   2.2.7. Перебувати на Території IZONE з тваринами (за винятком собак-поводирів).

   2.2.8. Залишати дітей без нагляду.

   2.2.9. Залишати сумки і особисті речі без нагляду.

   2.2.10. Бігати, стрибати, підніматися на огорожі, перила, технічні споруди, заходити на озеленені території та в службові приміщення, оформлені відповідними інформаційними табло, зістрибувати з будь-якої висоти.

   2.2.11. Сидіти на сходах, підлогах, огорожах і тротуарах.

   2.2.12. Заходити в убиральні кімнати під час проведення там прибирання.

   2.2.13. Ходити по мокрій підлозі і покритті.

   2.2.14. Чіпати, переміщати інвентар, прикраси, ялинкові іграшки, елементи декору IZONE, меблі, а також будь-електричне обладнання, без узгодження з Адміністрацією.

   2.2.15. Псувати будь-яке майно IZONE або третіх осіб, здійснювати будь-якого роду незаконні зазіхання на нього.

   2.2.16. Заходити за огородження місць проведення ремонтних або будь-яких інших видів робіт.

   2.2.17. Перебувати на Території IZONE в стані алкогольного сп’яніння, що ображає людську гідність і громадську мораль, а також наркотичного, токсичного сп’яніння, або під впливом психотропних речовин.

   2.2.18. Розпивати пиво та напої, що виготовляються на його основі, алкогольну та спиртовмісну продукцію на Території IZONE, за винятком Пунктів громадського харчування, де здійснюється реалізація алкогольної продукції.

   2.2.19. Споживати на Території IZONE наркотичні засоби або психотропні речовини без призначення лікаря, інші одурманюючі речовини, а також палити тютюновмісні вироби, в місцях, не призначених для цих цілей. Під тютюновими виробами вважається будь-які цигарки, тютюнові вироби для електричного нагрівання, електронні цигарки будь-яких видів, wape, тощо.

   2.2.20. Проносити на Територію IZONE:

   • * Вибухові речовини, вибухові пристрої;
   • * Спиртні напої;
   • * Будь-яку зброю і (або) патрони до неї, боєприпаси;
   • * Засоби самооборони, електрошокові пристрої, механічні та автоматичні аерозольні розпилювачі всіх видів;
   • * Токсичні речовини;
   • * Колюче-ріжучі предмети;
   • * Піротехнічні засоби.

   2.2.21. Створювати тисняву на Території IZONE.

   2.2.22. Без узгодження з Адміністрацією проводити будь-якого роду маркетингові, стимулюючі, рекламні, пропагандистські заходи (включаючи музичні та театральні виступи), поширювати рекламну та іншу інформацію, здійснювати торговельну чи іншу комерційну діяльність.

   2.2.23. Займатися бродяжництвом та (або) жебрацтвом.

   2.2.24. Вчиняти інші дії, що порушують громадський порядок, виражають явну неповагу до громадян (відвідувачів, учасників), ображають людську гідність і громадську мораль, заподіюють шкоду життю, здоров’ю або майну третіх осіб, або створюють загрозу заподіяння такої шкоди.

   2.2.25. Учаснику робочого простору 3-4 поверху забороняється розвішувати, прикріплювати паперові написи, наклейки, а також малювати (робити написи) будь-чим на дистанційних модульних перегородках, її частинах (скляних вставках, металевих каркасах, і т.п.), дверях (в т.ч. на скляних вставках, тощо), при цьому такий Учасник має право прикріплювати паперові написи, наклейки виключно на дерев’яних перегородках, що знаходяться на території приміщення, яке перебуває в оренді в останнього.

   2.3. Відвідувач зобов’язаний:

   2.3.1. Повідомити Службі Контролю про наявність при собі предметів, з якими доступ в IZONE згідно з Правилами заборонено, забезпечити залишення таких предметів за межами
   території, на яку здійснюється доступ (в особистому транспорті, в спеціально обладнаних камерах зберігання при наявності таких і т.п.).

   2.3.2. На вимогу Служби Контролю пред’являти до огляду великогабаритні сумки, коробки. Виконання зазначеного вимоги є одним з умов пропуску Відвідувача в IZONE або на його певну частину.

   2.3.3. Покинути Територію IZONE в разі пред’явлення такої вимоги Адміністрацією, Службою Контролю.

   2.3.4. Дотримуватися вимог чинного законодавства, цих Правил, а також правил, вимог Адміністрації, що встановлюються і / або озвучені Відвідувачам, Учасникам IZONE і іншим третім особам при перебуванні їх на Території IZONE.

   2.3.5. Дбайливо і економно ставиться до всього обладнання, офісних меблів, матеріалів і енергетичних ресурсів. У разі псування устаткування, офісних меблів, інших засобів та / або їх крадіжки, в тому числі коли така шкода заподіяна відвідувачами Учасника – відшкодувати Адміністрації збитки у відповідності до цих правил, домовленостей в рамках існуючих юридичних правовідносин, а також чинного законодавства України.

   2.4. Відвідувач має право:

   2.4.1. Отримувати повну інформацію про режим роботи IZONE, Адміністрації, окремих учасників (орендарів) IZONE, діючих Правилах.

   2.4.2. Відвідувати Вільні Зони IZONE з урахуванням режиму роботи IZONE і його окремих частин і з дотриманням вимог даних Правил.

   2.4.3. При відвідуванні публічних заходів IZONE здавати верхній одяг в Гардероб за наявності такого. Послуги зберігання речей у гардеробі виявляються третьою особою, залученими Адміністрацією для цих цілей. Інформація про таку третю особу розміщується в місці знаходження Гардероба. Правила користування Гардеробом встановлюються зазначеною третьою особою. Претензії за якість відповідних послуг, та в зв’язку з заподіянням шкоди при їх наданні пред’являються Відвідувачами безпосередньо зазначеній третій особі.

   2.5. IZONE оголошується зоною без зброї, що означає безумовну заборону для будь-яких осіб, окрім співробітників Служби Контролю, проносити на Територію IZONE зброю, в тому числі холодну і зброю самооборони, патрони, інші боєприпаси, вибухові речовини, пристрої.

   2.5.1. Відвідувач та / або Учасник зобов’язаний залишити зброю за Територією (межами) IZONE або відмовитися від її відвідування. Зброя може бути залишено Відвідувачем або Учасником в його особистому транспорті, що перебуває на паркуванні, під відповідальність Відвідувача або Учасника до якого прибув Відвідувач, та при умові виключення Відвідувачем доступу третім особам до залишеної зброї.

   2.5.2. У разі обладнання в IZONE спеціальних місць зберігання зброї Відвідувач має право скористатися таким місцем зберігання в порядку і на умовах, що встановлюються особою, що здійснює таке зберігання (Графік роботи і ін.). Повернення зброї з таких місць зберігання проводиться тільки при залишенні Відвідувачем Території IZONE, після підтвердження їм факту здачі відповідної одиниці зброї на зберігання і за умови знаходження Відвідувача в тверезому стані, а також за відсутності його участі в будь-який конфліктах на Території IZONE.

   2.5.3. Доступ на Територію IZONE Учасників зі зброєю можливий тільки для співробітників правоохоронних органів, що знаходяться при виконанні своїх службових обов’язків, та які мають право на носіння зброї. Доступ надається таким співробітникам правоохоронних органів на їх вимогу і після пред’явлення ними співробітникам Служби Контролю свого службового посвідчення і фіксації останніми в спеціальному журналі персональних даних такого Відвідувача / Учасника, реквізитів посвідчення, дати, часу і факту пропуску такого Відвідувача і / або Учасника зі зброєю.