Ваше
повідомлення
надіслано!

Незабаром ми
зв’яжемося з вами.

Реєстрація

Назва заходу
/ / Поверх

  Ваше
  повідомлення
  надіслано!

  Незабаром ми
  зв’яжемося з вами.

  Написати
  повідомлення

   ПРАВИЛА КРЕАТИВНОЇ СПІЛЬНОТИ IZONE

   Розділ 3. Правила поведінки і організації парковки.

   3.1. Адміністрація дозволяє на безоплатній основі доступ на Паркування транспортних засобів Учасників та Відвідувачів з дотриманням режиму роботи Парковки і Правил, однак не робить Відвідувачам послуги зі зберігання і (або) охорону транспортних засобів, у зв’язку з чим не несе відповідальності за збереження транспортного засобу Відвідувача, а також за шкоду, заподіяну транспортному засобу третіми особами.

   3.2. Рух, зупинка, стоянка на території Парковки здійснюються відповідно до вимог Правил дорожнього руху України (ПДР), в тому числі в частині дорожніх знаків і розмітки, а також з дотриманням цих Правил, вказівок Адміністрації, Служби контролю.

   3.3. Відповідно до положень Закону України «Про дорожній рух» №3353-XII від 30.06.1993 року, Закону України «Про автомобільний транспорт» №2344-III від 05.04.2001 року, а також Правил дорожнього руху – Адміністрація самостійно визначає правила користування парковкою і має право перемістити (видалити з території Парковки) транспортні засоби учасників і / або Відвідувачів, розміщені з порушенням правил, в тому числі за рахунок останніх, з метою, зазначеною в розділі «Терміни та визначення», поняття «Правила», в тому числі для забезпечення безпеки дорожнього руху, усунення перешкод руху транспортних засобів і (або) пішоходів. У зазначених випадках ризики випадкового пошкодження або загибелі транспортного засобу та іншого майна несе Відвідувач і / або Учасник, який допустив порушення.

   3.4. Дотримуватись швидкісного режиму (швидкість руху по території парковки 5-10 км / год).

   3.5. Відвідувачам / Учасникам забороняється:

   3.5.1. Допускати незаконне значне перевищення обмеження швидкості руху транспортних засобів (більш ніж на 30 км / ч), навмисне різкі прискорення, гальмування, зміни напрямку їх руху, підвищений шум від них (агресивне водіння).

   3.5.2. Порушувати вимоги дорожніх знаків, розмітки, правил дорожнього руху.

   3.5.3. Паркувати авто, вело, мототранспорт на проїжджих частинах, в’їздах і виїздах, поза зонами паркувальних «кишень», біля вхідних воріт в IZONE розташованих на території, на місцях для інвалідів у відсутності відповідного права, а також в будь-яких інших місцях, крім спеціально відведених для паркування місць, позначених відповідною розміткою.

   3.5.4. Допускати зупинку, стоянку транспортного засобу в порушення дорожніх знаків і розмітки, в тому числі під виглядом аварійних (з включенням знаку аварійної зупинки) (в тому числі висаджувати і забирати пасажирів навпроти входів в IZONE), іншим чином створювати або стимулювати створення будь-яких пробок (заторів), зниження пропускної здатності території, призначеної для руху транспортних засобів.

   3.5.5. Проїзд великовантажних машин, тракторів, великих автобусів для приватних груп Учасників без узгодження з адміністрацією IZONE.

   3.5.6. Розміщувати на парковці вантажні автомобілі з дозволеною максимальною масою 2,5 т і / або займають більше одного паркувального місця.

   3.5.7. Залишати авто, вело і мототранспорт на території IZONE на ніч.

   3.5.8. Виробляти ремонт і технічне обслуговування автомобілів, а також їх миття.

   3.5.9. Допускати пошкодження, руйнування дорожнього покриття, дорожніх знаків, розмітки, іншого майна на парковці.

   3.5.10. У разі ДТП на Парковці або безпосередньо біля в’їзду на неї Відвідувач і / або Учасник зобов’язаний виконати вимоги ПДР, а крім того, негайно сповістити будь-якого із співробітників Адміністрації, Служби Контролю для надання ними сприяння в якнайшвидшому усуненні наслідків ДТП з метою відновлення безперешкодного руху транспортних засобів і громадян.

   3.5.11. Проведення комерційних / рекламних, пропагандистських заходів без письмового дозволу адміністрації IZONE.

   3.5.12. Збір різного роду пожертвувань, розповсюдження листівок без письмового дозволу адміністрації IZONE.

   3.5.13. Використовувати Паркування в цілях, не пов’язаних з рухом, зупинкою, стоянкою транспортних засобів і рухом пішоходів, в тому числі для будь-якого роду змагань, гонок, зборів і зустрічей.

   3.5.14. Розпивати спиртні напої і пиво.

   3.5.15. Пересуватись на роликових ковзанах, скейтбордах, велосипедах і т.п. по дорогах і місцях стоянки машин, IZONE території з обмеженнями на такий рух, щоб уникнути нещасних випадків.

   3.6. Адміністрація має право перекривати рух і / або припиняти доступ до Паркування, окремих її частин в разі проведення будь-яких заходів чи іншої необхідності, а також встановлювати місця, за межами яких Парковка для певних осіб (наприклад, працівників, орендарів IZONE) або категорій транспортних засобів заборонена.

   3.7. Транспортні засоби, припарковані в невстановленому місці, можуть бути евакуйовані. Співробітники Служби Контролю IZONE мають право зупинити, попередити або видалити з території IZONE порушників вищенаведених правил. Порушники будуть нести відповідальність, згідно з чинним законодавством України.

   3.8. IZONE не несе відповідальності за власність Відвідувачів і Учасників на території парковки.