Ваше
повідомлення
надіслано!

Незабаром ми
зв’яжемося з вами.

Реєстрація

Назва заходу
/ / Поверх

  Ваше
  повідомлення
  надіслано!

  Незабаром ми
  зв’яжемося з вами.

  Написати
  повідомлення

   ПРАВИЛА КРЕАТИВНОЇ СПІЛЬНОТИ IZONE

   Розділ 4. Права та обов’язки Учасників IZONE.

   4.1 Учасник має право користуватися територією, приміщеннями в IZONE до яких згідно з існуючими юридичним правовідносин надається доступ, в тому числі всім обладнанням, яке знаходиться в таких приміщеннях.

   4.2. Учасник має право користуватися всім обладнанням (в тому числі кухонним, санітарним), офісними меблями, комп’ютерною технікою, а також засобами гігієни в приміщеннях, доступ до яких дозволений. Учасники, які мають право перебування на Території 3 поверху, мають право користуватися гарячими напоями (кава і / або чаєм) і питною водою. Адміністрація IZONE бере на себе щомісячне забезпечення таких приміщень вищевикладеним з урахуванням власних можливостей.

   4.3. Учасник має право підключати до електромереж додаткове обладнання, виключно за згодою Адміністрації. Адміністрація не несе відповідальності перед учасником і / або третіми особами за шкоду, заподіяну електронному обладнанню Учасника через порушення останнім даного положення (перевантаження мережі), а також якщо така шкода була заподіяна через погодні умови (удар блискавки, і т.п .) і / або дій комунальних служб, що надають такі послуги.

   4.4. Учасник має право користуватися приміщеннями IZONE цілодобово, без обмеження періодів і кількості відвідувань. При цьому дане положення не застосовується до Учасникам, які мають юридичні правовідносини з Адміністрацією на Території Open Space, за винятком випадків, коли Учасник сплатив за таку послугу.

   4.5. Учасник має право скористатися додатковими послугами, що надаються IZONE згідно прайсу на такі послуги, який буде діяти на момент надання послуг.

   4.6. Перебуваючи в IZONE, Учасник зобов’язаний при розмові (в тому числі по мобільному телефону) розмовляти не голосно, щоб не заважати роботі інших Відвідувачів і / або учасників. Дотримуватися загальноприйнятих правил пристойності.

   4.7. Учасник зобов’язаний дбайливо й ощадливо відноситься до всього обладнання, офісних меблів, матеріалів і енергетичних ресурсів. У разі псування устаткування, офісних меблів, інших засобів та / або їх крадіжки, в тому числі коли така шкода заподіяна відвідувачами Учасника – відшкодувати Адміністрації збиток згідно з цими правилами, домовленостями в рамках існуючих юридичних правовідносин, а також чинним законодавством України.

   4.8. Учасник зобов’язаний використовувати обладнання, тільки за його цільовим призначенням. Забороняється проводити не узгоджене втручання, в тому числі зміну існуючих налаштувань, самостійний ремонт, а також здійснювати інші несанкціоновані дії, які можуть порушити часткову або повну роботу обладнання.

   4.9. Учасник має право користуватися Інтернетом, після отримання пароля від Адміністрації. В ході використання мережі Інтернет на території IZONE забороняється відвідувати сайти, що містять шкідливі файли, матеріали порнографічного змісту, матеріали, що пропагують тероризм і расизм, і інші сайти, вміст яких заборонено законодавством України. У разі невиконання вищезазначених правил Учасник самостійно несе відповідальність за їх порушення в рамках чинного законодавства України, при цьому, в разі безпосереднього виявлення таких фактів, Адміністрацією IZONE буде вжито заходів для їх припинення з наступним повідомленням про них уповноважених представників правоохоронних органів.

   4.10. Всі Учасники та їх представники, відвідувачі зобов’язані дотримуватися правил протипожежної безпеки та знати 1) шляхи евакуації; 2) розташування вогнегасників і принципи їх роботи; 3) порядок дій при пожежі. Адміністрація не несе відповідальність за порушення правил пожежної безпеки Учасником та / або його відвідувачами.

   4.11. Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей Учасників та / або їх відвідувачів. Кожен Учасник та / або його відвідувач самостійно вирішує питання їх збереження.

   4.12. Переміщення обладнання, в тому числі, переміщення майна / обладнання за межі певного місця їх розміщення на поверсі і / або в будівлі, можливий тільки за умови отримання дозволу на такі дії в письмовій формі від Адміністрації IZONE. Дозвіл на переміщення майна оформляється на підставі листа звернення від Учасника на ім’я уповноваженого представника IZONE із зазначенням деталей і необхідності на вчинення таких дій. Після отримання письмової резолюції (погодження) Адміністрації на листі зверненні про надання дозволу здійснити певні дії, Учасник отримує право на їх вчинення в робочий час IZONE. Аналогічний порядок діє і відносно власного обладнання Учасників.