Ваше
повідомлення
надіслано!

Незабаром ми
зв’яжемося з вами.

Реєстрація

Назва заходу
/ / Поверх

  Ваше
  повідомлення
  надіслано!

  Незабаром ми
  зв’яжемося з вами.

  Написати
  повідомлення

   ПРАВИЛА КРЕАТИВНОЇ СПІЛЬНОТИ IZONE

   Терміни та визначення

   Правила – дані загальні правила поведінки, що встановлюються Адміністрацією для всіх Учасників та Відвідувачів (їх окремих груп) з метою безпечної експлуатації IZONE і безпечного перебування на його території Учасників та Відвідувачів, а також інших осіб, включаючи, але не обмежуючись, антитерористичну і протипожежну безпеку, з метою забезпечення прав та інтересів Учасників та Відвідувачів, Адміністрації, а також інших третіх осіб, що є обов’язкові для виконання Учасниками і Відвідувачами. Правила доводяться до відома Учасників та Відвідувачів шляхом розміщення їх на Офіційному сайті IZONE в мережі Інтернет за адресою: www.izone.ua.
   Зміни Правил Адміністрацією доводять до відома Учасників та Відвідувачів в такому ж порядку.

   IZONE CREATIVE COMMUNITY Далі по тексту (IZONE) – креативний простір, що являє собою сукупність об’єднаних загальним позначенням об’єктів нерухомого та рухомого майна, розташованого за адресою: 04071, м. Київ, вул. Набережно-Лугова, буд.8.

   Територія IZONE – загальна територія IZONE, включаючи місця, куди відповідно до встановлених Адміністрацією правилами дозволений (можливий) доступ Учасників та Відвідувачів:

   а) завжди заборонений – технологічні приміщення, місця розміщення спеціального обладнання, місця проведення робіт, зони розвантаження (вантажні ліфти) і т.п. (Далі по тексту – Заборонені Зони);
   б) обмежений, тобто можливий лише при певних умовах – офісні приміщення співробітників IZONE, адміністративні, складські приміщення, евакуаційні, пожежні, запасні виходи і т.п. (Далі по тексту – Обмежені Зони);
   в) дозволений, тобто, можливий з дотриманням режиму роботи IZONE, якщо спеціально не обмежений Адміністрацією – вестибюлі, вбиральні (туалети), загальні проходи, публічний простір, літні тераси, внутрішні дворики, павільйони, магазини IZONE і т.п.) (далі – за текстом – Вільні Зони).

   З метою визначення робочих зон визначають Територію:

   Територія 1 поверху;

   Територія 2 поверху;

   Територія 3 поверху, в яку входить:
   Open Space – це територія на 3 поверсі IZONE де розміщений коворкінг.
   Робочий простір 3 поверху – це територія на 3 поверху IZONE розмежована дистанційними модульними перегородками з метою передачі такої території в довгострокову оренду на підставі окремих договірних правовідносин.

   Територія 4 поверху, в яку входить:
   Робочий простір 4 поверху – це територія на 4 поверху IZONE призначена для передачі такої території в довгострокову оренду на підставі окремих договірних правовідносин.

   Адміністрація – організація, професійна команда, яка здійснює управління IZONE, і (або) інші уповноважені особи засновниками IZONE.

   Відвідувачі – особи, що відвідують IZONE для особистих або інших цілей.

   Учасники IZONE – особи (фізичні, юридичні) з якими існують юридичні правовідносини з метою співпраці, надання послуг, виконання робіт, оренди та / або інших відносин.

   Парковка – використовувані під парковку бетонні покриття IZONE (їх частини) для тимчасового розташування вело, авто і мототранспорту. (далі по тексту – наземна парковка).

   Служба контролю – особи, які виконують функції забезпечення порядку, безпеки, організації доступу Відвідувачів і Учасників в IZONE і контроль за дотриманням ними Правил поведінки в IZONE CREATIVE COMMUNITY.

   Пункти громадського харчування – ресторани, кафе, мобільні точки прийому їжі, бари, розташовані на території IZONE.