Ваше
повідомлення
надіслано!

Незабаром ми
зв’яжемося з вами.

Реєстрація

Назва заходу
/ / Поверх

Ваше
повідомлення
надіслано!

Незабаром ми
зв’яжемося з вами.

Написати
повідомлення

ПРАВИЛА КРЕАТИВНОЇ СПІЛЬНОТИ IZONE

Терміни та визначення

Правила – дані загальні правила поведінки, що встановлюються Адміністрацією для всіх Учасників та Відвідувачів (їх окремих груп) з метою безпечної експлуатації IZONE і безпечного перебування на його території Учасників та Відвідувачів, а також інших осіб, включаючи, але не обмежуючись, антитерористичну і протипожежну безпеку, з метою забезпечення прав та інтересів Учасників та Відвідувачів, Адміністрації, а також інших третіх осіб, що є обов’язкові для виконання Учасниками і Відвідувачами. Правила доводяться до відома Учасників та Відвідувачів шляхом розміщення їх на Офіційному сайті IZONE в мережі Інтернет за адресою: www.izone.ua.
Зміни Правил Адміністрацією доводять до відома Учасників та Відвідувачів в такому ж порядку.

IZONE CREATIVE COMMUNITY Далі по тексту (IZONE) – креативний простір, що являє собою сукупність об’єднаних загальним позначенням об’єктів нерухомого та рухомого майна, розташованого за адресою: 04071, м. Київ, вул. Набережно-Лугова, буд.8.

Територія IZONE – загальна територія IZONE, включаючи місця, куди відповідно до встановлених Адміністрацією правилами дозволений (можливий) доступ Учасників та Відвідувачів:

а) завжди заборонений – технологічні приміщення, місця розміщення спеціального обладнання, місця проведення робіт, зони розвантаження (вантажні ліфти) і т.п. (Далі по тексту – Заборонені Зони);
б) обмежений, тобто можливий лише при певних умовах – офісні приміщення співробітників IZONE, адміністративні, складські приміщення, евакуаційні, пожежні, запасні виходи і т.п. (Далі по тексту – Обмежені Зони);
в) дозволений, тобто, можливий з дотриманням режиму роботи IZONE, якщо спеціально не обмежений Адміністрацією – вестибюлі, вбиральні (туалети), загальні проходи, публічний простір, літні тераси, внутрішні дворики, павільйони, магазини IZONE і т.п.) (далі – за текстом – Вільні Зони).

З метою визначення робочих зон визначають Територію:

Територія 1 поверху;

Територія 2 поверху;

Територія 3 поверху, в яку входить:
Open Space – це територія на 3 поверсі IZONE де розміщений коворкінг.
Робочий простір 3 поверху – це територія на 3 поверху IZONE розмежована дистанційними модульними перегородками з метою передачі такої території в довгострокову оренду на підставі окремих договірних правовідносин.

Територія 4 поверху, в яку входить:
Робочий простір 4 поверху – це територія на 4 поверху IZONE призначена для передачі такої території в довгострокову оренду на підставі окремих договірних правовідносин.

Адміністрація – організація, професійна команда, яка здійснює управління IZONE, і (або) інші уповноважені особи засновниками IZONE.

Відвідувачі – особи, що відвідують IZONE для особистих або інших цілей.

Учасники IZONE – особи (фізичні, юридичні) з якими існують юридичні правовідносини з метою співпраці, надання послуг, виконання робіт, оренди та / або інших відносин.

Парковка – використовувані під парковку бетонні покриття IZONE (їх частини) для тимчасового розташування вело, авто і мототранспорту. (далі по тексту – наземна парковка).

Служба контролю – особи, які виконують функції забезпечення порядку, безпеки, організації доступу Відвідувачів і Учасників в IZONE і контроль за дотриманням ними Правил поведінки в IZONE CREATIVE COMMUNITY.

Пункти громадського харчування – ресторани, кафе, мобільні точки прийому їжі, бари, розташовані на території IZONE.