Радянський Поділ. Модернізм. 1960-1980

Cайт події

Дата: 14.02.2019

Час: 19:30

Локація: IZONE, Набережно-Лугова 8, 4 поверх


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

Лекції від дослідників історії архітектури. Курс розповідає про трансформацію найцікавішого району Києва протягом XX століття. Від архітектури заводів до інтер'єрів шкіл і побуту робітників.

Дослідник архітектури та журналіст Лев Шевченко розповідатиме про роль модернізму на Подолі та в Києві. Архітектура без ізлішеств. Скло, бетон і метал в епоху космічних польотів. Пошук нового обличчя Подолу: Житній ринок.

Для дослідників(ць) буде цікаво дізнатися про яскраві художні і конструктивні рішення, про новації в архітектурі. Сформуєте для себе чіткий контекст будівель і міських проектів: мистецький — художні течії в СРСР, конкретно в Україні і соціальний — життя людей, ідеї, устрій міста. А також побачите широкий контекст руйнувань і забудови, відбитих в характері середовища, еволюцію підходів та уявлень про старовину в радянському містобудуванні.

Як місцевий(а) житель(ка) або зацікавлений(а) в історії міста, ви побачите з нового боку старі знайомі будівлі, дізнаєтеся їхні історії, імена людей, пов'язані з ними. Зможете уявити, як виглядало місто навколо вас 30, 50, 100 років тому, що залишилося, а що зникло.

14 лютого, 19:30

Київ, IZONE, Набережно-Лугова 8, 4 поверх

Знання 200 грн