Студенти Brighter Worlds

Дата: 01.12.2015

Час: 00:00

Безкоштовно


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

ІЗОЛЯЦІЯ оголошує конкурс на участь в українсько-американському пізнавальному проектіBrighter Worlds, що реалізується у партнерстві з арт-центром AS220 (Род-Айленд, США). До участі запрошується креативна молодь з різних регіонів України віком від 16 до 18 років (включно), які відчули на собі негативний вплив конфлікту на Сході України або анексії Криму. Конкурсний відбір cтудентів проекту відбудеться у період з 29 жовтня по 1 грудня 2015 року.

Переможці конкурсу братимуть участь в унікальній молодіжній програмі навесні та влітку 2016 року, що проходитиме у майстернях креативного простору IZONE в м. Києві. Мета Brighter Worlds — навчити актуальним професійним навичкам, креативним засобам самовираження та просування творчих ідей, відкрити можливості самовдосконалення та довести молодим людям, що попри будь-які зовнішні обставини, їхнє майбутнє залежить тільки від них.

Під час не нудних cемінарів студенти навчаться технікам літографії та шовкографії, дизайнерській роботі з деревом, проявці та друку фотоплівки, прототипуванню на 3D-принтерах, роботі із лазерним різаком, дізнаються про можливості реалізації cвоїх задумів і витворів завдяки новим технологіям і медіа, та багато іншого. Викладати програму будуть молоді інструктори від 20 до 25 років. Заняття проводитимуться українською, російською та англійською мовами. Після завершення програми, учасники отримають грошову стипендію.

Розклад програми Brighter Worlds:
Березень - червень: проведення пізнавальних cемінарів по суботах (цікаві воркшопи, зустрічі з новими друзями, практичні cемінари та лекції на захоплюючі теми, яких немає у шкільній програмі);

Червень: двотижневий мейкерський табір, що будується на принципах філософії DIY (“do it yourself” – зроби сам), де молоді інструктори-мейкери допомагатимуть студентам проекту реалізувати та підготувати cтудентські проекти до виставки;
Липень: виставка проектів студентів у виставковому просторі ІЗОЛЯЦІЇ, яка познайомить світ з результатом проекту Brighter Worlds та вечірка, присвячена студентам та інструкторам.

Проект Brighter Worlds – це твоя можливість поділитись своїми ідеями та дозволити власному творчому потенціалу творити своє майбутнє!

Для участі у конкурсі достатньо просто заповнити анкету за поссиланням https://goo.gl/gD35Ny.

Детальна інформація про проект на сайті: http://izolyatsia.org/project/brighter-worlds

Е-mail для довідок: brighterworlds@izolyatsia.org