IZONE Business Challenge

Дата: 21.04.2016

Час: 12:00

Безкоштовно

19 березня учасники IZONE оголосили старт 30-денного IZONE Business Challenge для креативних та інноваційних бізнес-моделей.


 IZONE Business Challenge – інтенсивний тренінг з інкубації, оцінки та оформлення своїх бізнес-ідей. IZONE Business Challenge – це розсилка практичних матеріалів для ідеації, підібраних із європейських джерел з розвитку креативного бізнесу та адаптованих до роботи місцевих підприємців. Також для найактивніших учасників буде проведено 4 практичні зустрічі у вузькому колі з тренерами.

Принцип роботи IZONE Business Challenge такий: будь-хто може підписатися на розсилку матеріалів з розвитку креативної ідеї до рівня бізнес-концепції. Марафон триває 30 днів і охоплює 30 тем – від розвитку ідеї до презентації бізнес-концепту інвесторам та клієнтам. Учасники марафону можуть обговорювати матеріали та свої бізнес-ідеї на сторінці Facebook спільноти IZONE. Команда IZONE також братиме участь в онлайн-дискусії та ділитиметься ідеями й власним досвідом у розвитку креативної бізнес-спільноти.

Підписатися на IZONE Business Challenge можна за посиланням.

Для обговорення завдань IZONE Business Challenge запрошуемо всіх учасників до группи у Facebook

Контакти куратора проекту:

Hanna Ahafonova
hanna.agafonova@izolyatsia.org
+4915757638071