Відкриття Maker Library в IZONE

Дата: 03.06.2016

Час: 18:30

Безкоштовно


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

3 червня 2016 року, Британська Рада в Україні та IZONE запустять першу в Україні Maker Library, яка допоможе об'єднати дизайнерів та мейкерів у Києві і Україні, надаючи їм доступ до міжнародної мережі Maker Library Network.

Maker Library Network (MLN) - це проект Британської Ради, який об'єднує дизайнерів та мейкерів у всьому світі. За допомогою цієї унікальної мережі винахідники можуть ділитися знаннями, досвідом, ідеями та створювати колаборативні проекти. Maker Library включає в себе три ключові елементи: мейкерський простір, галерею і власне бібліотеку. Ці простори об'єднані онлайн, а також за рахунок програм обміну, виставок та інших подій. Мережа Maker Library Network підтримує різні сфери діяльності: від традиційних ремесел до цифрових технологій. Сьогодні Maker Libraryпрацюють у Великобританії, Південній Африці, Німеччині, Мексиці, Туреччині, а відтепер і в Україні. Проект має великі амбіції та плани щодо глобального розширення мережі.

Відкриття Maker Library: IZONE

У програмі відкриття Maker Library в IZONE: лекція та воркшоп Адама Бленкоу та Елли Рейнольдс, програмного менеджера Maker Library Network. Адам Бленкоу, фахівець з предметного дизайну з Великобританії поділиться своїми знаннями і практичними навичками мейкерства у галузі робототехніки на основі блоків SAM Labs, та досвідом резиденції у Machines Room - найвідомішому мейкерському просторі Лондона. Елла Рейнольдс розповість про ключові активності та можливості колабораціїї в рамках проекту Maker Library Network.

Відкриття Maker Library: IZONE
П'ятниця, 3 червня
Час: 18.30

- Огляд арт-програми Британської Ради в Україні від арт-менеджера Іллі Заболотного.
- Виступ Елли Рейнольдс, програмного менеджера Maker Library Network, про ключові проекти, активності і колаборації, які виникли на платформі Maker Library Network.
- Виступ представника IZONE Kіри Камаралі про організацію і роботу програми Maker Library на базі IZONE.
- Виступ дизайнера Адама Бленкоу про його роботу, практичні навички, співробітництво з Maker Library Network, досвід участі в резидентській програмі від Machines Room (Лондон).
- Сесія для питань та відповідей
- Дружня коктейльна вечірка

Біографія Адама Бленкоу:

Адам Бленкоу закінчив курс з предметного дизайну в Королівському коледжі мистецтв (Лондон) у 2015 році. Зараз працює у власній студії в Лондоні. Його підхід до дизайну полягає в експериментальній комбінації вже існуючих матеріалів та систем управління, що призводить до несподіваних результатів. У своїх роботах він вивчає традиційні техніки і предметний дизайн у найдрібніших деталях, виділяючи в них ті характеристики, які дозволяють поглянути на звичні технологічні процеси по новому.
Роботи Адама виставлялися на багатьох міжнародних майданчиках, також він є організатором ряду воркшопів, включаючи Crafts Council і SAM Labs.

www.cargocollective.com/adamguyblencowe


Інформація про SAM Labs:

SAM Labs створює бездротові електронні набори, які дозволяють користувачам створювати свої власні інтелектуальні винаходи з використанням апаратного і програмного забезпечення. Ідея SAM Labs дати кожному можливість використовувати техніку та програмне забезпечення, покращуючи при цьому рухові навички і когнітивний розвиток через гру.

www.samlabs.com