Creative Management Camp 4.0

Дата: 11.03.2017

Час: 19:00

Ціна: ₴6900

Відкрито набір на курс для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp 4.0

Організатори освітньої програми для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp відкрили набір на нову програму.

Початок курсу - 11 березня, місце проведення - платформа культурних ініціатив IZONE. Курс триває 2 місяці, заявки на участь приймаються до 9 березня.

На учасників чекає 8 тижнів практичних занять, зустрічей зі спеціалістами культурної сфери, гостьові візити і знайомства з організаторами таких ініціатив та інституцій як Я Галерея, Closer, УХО, Plivka, IZONE, Мистецький Арсенал, Karabas, British Council та Дикий Театр.

На практичних заняттях студенти зможуть опанувати інструменти проектного менеджменту саме у культурній сфері, розглянути кейси актуальних ініціатив, знайти команду та партнерів для власної справи і отримати можливість стажування у цікавих проектах. Протягом курсу учасникі можуть запустити пілотний проект та представити його на фінальній презентації CMC 4.0.

Курс розрахований на усіх бажаючих запустити культурний проект, розпочати кар’єру у сфері креативного менеджменту та здобути інструменти по просуванню вже існуючого проекту.

За 2 роки існування Creative Management Camp проведено 3 курси, більше 80 студентів з різноманітними ідеями у культурній сфері та підприємництві пройшли навчання на програмі. Фестивалі та концерти, арт-простори та виставки, освітні та видавничі ініціативи, тематичні лекторії та проекти для дітей – тільки частина напрямків, у яких працювали учасники.

Кількість місць обмежено до 30 студентів. Участь у освітній програмі - на платній основі, вартість - 7900 грн, до 1 березня діють спеціальні умови early birds - 6900 грн.

Більше інформації про програму можна отримати на сайті або fb-сторінці проекту.

Реєстрація - тільки за посиланнями на сайті Creative Management Camp.