Майстер-клас Кет Джонсон «Час пам’ятати або Час забувати»

Реєстрація

Дата: 21.03.2017

Час: 17:00

Безкоштовно


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

21 березня о 17:00, на базі креативної спільноти IZONE, відбудеться майстер-клас Кет Джонсон «Час пам’ятати або Час забувати» з візуалізації спогадів і відчуттів, призначений для розвитку креативних здібностей, творчого відходу від штампів і шаблонів, розкриття нових можливостей візуалізації своєї творчої думки.
 
Під час майстер-класу учасники в парах і групах обговорюватимуть поняття пам'яті і спогадів, а також як можна або закріпити спогади, або позбутися них за допомогою створення реальних об'єктів - в даному випадку різних аксесуарів, які можна носити на собі.
 
Найбільш цікаві елементи ідей, що з'являться в результаті бесід і обговорень, включаться в основу створення 3D-аксесуару.
 
Майстер-клас цікавий як професіоналам в різних сферах, так і всім, хто цікавиться мистецтвом і медіа, а також студентам - усім, кому потрібні нестандартні рішення.
 
Мета мастеркласу - показати і вивчити різні методи візуалізації своєї творчої думки, спонтанно і експериментально приймати рішення, розкрити свою творчу підсвідомість, колаборативно та індивідуально навчитися пропускати емоції і спогади через себе, а також навчитися вiзуалiзовувати свої ідей та емоцій.
 
Матеріали будуть надані для роботи в командах, але учасникам рекомендовано принести з собою: чорні фломастери-маркери, нитки для в'язання різних кольорів і фактур, великі голки і шматочки (обрізки) тканин, старі журнали і газети, степлер, ножиці, канцелярський ніж, скотч, стікери для нотаток.
 
Кет Джонсон (Cath Johnson) - один з директорів приймальної комісії Лондонського Університету Мистецтв (http://www.arts.ac.uk), Лондонського Коледжу Коммунікацій (http://artstream.com.ua/london_college_of_communication).
 
Реєстрація за телефонами: 044 496 09 48, 050 953 23 63, або за допомогою електронної пошти art@donstream.com.ua (вказати прізвище, ім’я, вік, вид знайнять, контакти).
 
Участь в майтер-класах безкоштовна за попереднім записом, кількість місць обмежена.