IZONE на Книжковому Арсеналі 2017: день перший

Дата: 17.05.2017

Час: 15:00

Безкоштовно


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

17-21 травня IZONE бере участь у Книжковому Арсеналі та представляє спеціальну освітню програму, до якої увійдуть воркшопи від резидентів нашого креативного простору.
 
Воркшопи програми акцентуються на креативних техніках та створенні власного продукту. Це комфортний майданчик, що функціонуватиме весь час проведення фестивалю, а отже відвідувачі Книжкового Арсеналу можуть будь-коли поспілкуватися з художниками, майстрами, залучитися до творчого процесу та опанувати нові техніки. 
 
В межах програми, крім освітніх проектів, у постійному режимі працюватимуть корнери майстерень:
 
- в шовкографії в індивідуальному порядку можна надрукувати відбиток, взяти участь у дводенному воркшопі з розробки власної книжкової обкладинки;
 
- у майстерні графіки можна самостійно надрукувати листівки, ілюстрації до поезії та прози різними техніками друку, а також зробити власний екслібрис в майстерні екслібрисів;
 
- у fablab IZOLAB попрацювати з 3D-принтером, виготовити закладки та маски книжкових героїв та здати книгу в майстерню порятунку книжкових обкладинок.
 
 
 
Освітня програма
 
Шовкодрук “ОМШ”
 
17 травня
 
12:00 Дитячий воркшоп “Таємниці шовкодруку разом з улюбленими книжковими героями”
 
Під час воркшопу ми поговоримо про різні види друку, з’ясуємо особливі відмінності шовкодрукарської техніки. Кожний зможе надрукувати власний набір листівок з трафаретів майстерні – і всі з чудовими героями дитячих казок та пригодницьких романів. 
 
Тривалість - 1 година. Всі необхідні матеріали надаються.
 
17:00 Воркшоп "Книжкова обкладинка методом шовкографії” – 1 частина
 
Відкрита майстерня шовкодруку IZONE запрошує на воркшоп з шовкодруку на папері. Майстер-клас відбуватиметься у два етапи:
 
1 етап. 17.05 з 17-00 до 20-00 - додрукарська підготовка: вчимося створювати трафарет. Гості дізнаються про особливості і принципи шовкодрукарської техніки, зроблять ескіз обкладинки до улюбленої книги і здобудуть знання, як підготувати ескіз до шовкодруку.
 
2 етап. 18.05 з 17-00 до 20-00 - тираж: друкуємо обкладинки з власних шовкотрафаретів.
 
Всі матеріали надаються, можна взяти власний папір на якому хочеться друкувати. Формат зображення: А5, 1-2 кольори.
 
Також щодня протягом роботи майстерні ви зможете у будь-який час нанести обрані принти на книжкову тематику на власні сумки чи футболки, зробити крафтові листівки та обкладинки. 
 
 
Фаблаб “IZOLAB”
 
17 травня
 
11:00 Воркшоп Книжкові аксесуари "Закладки / Hello, Lazer!”.
 
14:00 Воркшоп із 3D-моделювання “Маски книжкових героїв із паперу”
 
Зробити власну 3D-модель та ще й у вигляді маски книжкових персонажів нам допоможе Pepakura - спеціальна програма для 3D-моделювання. Остання дозволяє створити об’ємну модель та роздрукувати форму на папері. Після чого ми розділимо її на складові частини, з яких вже й склеїмо маску. Звичайно ж, ваші моделі помандрують з вами додому. 
 
17:00 Воркшоп Книжкові аксесуари "Закладки / Hello, Lazer!”.
 
 
Майстерня порятунку книжкових обкладинок від IZOLAB буде працювати весь час роботи IZOLAB – з 10:00 17.05 до 20:00 19.05. Тут наши майстри допоможуть врятувати книжки, що постраждали від часу, дитячих забавок чи частого читання. Причина – неважлива, головне – улюблені книжки отримають нове життя. 
 
17-19 травня, згідно загального розкладу роботи фестивалю.
 
 
Студія графіки “Нормальна графіка”
 
17 травня
 
12:00 Воркшоп Книжкові аксесуари “Унікальний Екслібрис”.
 
16:00 Воркшоп на офортному верстаті “Ліногравюра на листівках”.
 
Все, що стосується принтування, а ще й з використанням старовинних технік – це завжди дуже захопливо та цікаво. Завдяки майстриням студії графіки ви зможете опанувати техніку ліногравюри – техніку високого друку. Вважається однією з найпростіших для новачків у справі виготовлення друкарських форм.  
Ліногравюра – це техніка, в процесі якої зображення вирізається на лінолеумі, покривається фарбою і друкується на папері на верстаті.
Під час заняття ви зможете створити власну листівку, самостійно зробивши друкарську форму за своїм ескізом та надрукувавши її на папері.
 
Майстерня виготовлення екслібрисів від студії “Нормальна графіка” працюватиме щодня протягом всього Книжкового Арсеналу. Тут ви зможете виготовити екслібрис власноруч під керівництвом наших майстрів. Надзвичайно радимо взяти з собою книжку аби відразу нанести ваш унікальний відбиток на її сторінки. 
 
17-19 травня, згідно загального розкладу роботи фестивалю.
 
 
 
 
На майданчику також можна буде поласувати смачну вегетаріанську їжу від IZONE cafe, випити кави, придбати готову продукцію майстерень та, звичайно ж, зробити щось самостійно. Всі вироби майстерні будуть максимально близькими за змістом до літератури та читання. 
 
IZONE creative community – проект, який стартував у Києві 2015 року. Він об’єднав на одному майданчику студії шовкографії, офорту, фотолабораторію аналогового друку, дерев’яну майстерню, а також перший в Україні фаблаб. Також тут працюють лекційні зали, галерейні простори й кафе. Мета IZONE – сприяти створенню креативної спільноти, об’єднати представників креативних індустрій та залучити громаду до творчого процесу. Саме тому всі студії проекту працюють у відкритому режимі і проводять постійні освітні програми: лекції, майстер-класи, воркшопи, довгострокові курси.