IZONE на Книжковому Арсеналі 2017: день третій

Дата: 19.05.2017

Час: 11:00

Безкоштовно


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

 
17-21 травня IZONE бере участь у Книжковому Арсеналі та представляє спеціальну освітню програму, до якої увійдуть воркшопи від резидентів нашого креативного простору.
 
Воркшопи програми акцентуються на креативних техніках та створенні власного продукту. Це комфортний майданчик, що функціонуватиме весь час проведення фестивалю, а отже відвідувачі Книжкового Арсеналу можуть будь-коли поспілкуватися з художниками, майстрами, залучитися до творчого процесу та опанувати нові техніки. 
 
В межах програми, крім освітніх проектів, у постійному режимі працюватимуть корнери майстерень:
 
- в шовкографії в індивідуальному порядку можна надрукувати відбиток, взяти участь у дводенному воркшопі з розробки власної книжкової обкладинки;
 
- у майстерні графіки можна самостійно надрукувати листівки, ілюстрації до поезії та прози різними техніками друку, а також зробити власний екслібрис в майстерні екслібрисів;
 
- у fablab IZOLAB попрацювати з 3D-принтером, виготовити закладки та маски книжкових героїв та здати книгу в майстерню порятунку книжкових обкладинок.
 

Освітня програма

Шовкодрук “ОМШ”

19 травня

 12:00 Дитячий воркшоп “Таємниці шовкодруку разом з улюбленими книжковими героями” 

Також щодня протягом роботи майстерні ви зможете у будь-який час нанести обрані принти на книжкову тематику на власні сумки чи футболки, зробити крафтові листівки та обкладинки.

 

Фаблаб “IZOLAB” 

19 травня

12:00 Воркшоп Книжкові аксесуари "Закладки / Hello, Lazer!”.

 Менеджери IZOLAB навчать усіх охочих працювати з лазерним різаком. Протягом воркшопу ви не тільки зможете опанувати нові техніки роботи, а й поєднати це з приємною частиною – самостійно виготовити собі та друзям книжкові закладки. Ми використаємо готові ескізи, після цього векторне зображення передамо лазеру в опрацювання та зробимо вашу майбутню закладку з підручних матеріалів. Технологію можна застосовувати до будь-яких інших винаходів та предметів – робити плафони для ламп, підставки для канцелярії та багато-багато іншого.

 

15:00 Воркшоп із 3D-моделювання “Маски книжкових героїв із паперу” 

Зробити власну 3D-модель та ще й у вигляді маски книжкових персонажів нам допоможе Pepakura - спеціальна програма для 3D-моделювання. Остання дозволяє створити об’ємну модель та роздрукувати форму на папері. Після чого ми розділимо її на складові частини, з яких вже й склеїмо маску. Звичайно ж, ваші моделі помандрують з вами додому. 

Майстерня порятунку книжкових обкладинок від IZOLAB буде працювати весь час роботи IZOLAB – з 10:00 17.05 до 20:00 19.05. Тут наши майстри допоможуть врятувати книжки, що постраждали від часу, дитячих забавок чи частого читання. Причина – неважлива, головне – улюблені книжки отримають нове життя.

 17-19 травня, згідно загального розкладу роботи фестивалю.

 

Студія графіки “Нормальна графіка”

19 травня

 

17:00 Воркшоп із ліногравюри “Поетичні листівки”.

Ми застосуємо класичну друкарську техніку аби виготовити унікальні поетичні листівки. Ви можете прийти з обраною поезією, яка вже нанесена на картон, що буде вам до вподоби, або скористатись нашими заготовками. На останній ви зможете надрукувати виготовлені власноруч принти за допомогою ліногравюри. Таким чином, ми отримаємо поетичну листівку – картон, поезія, унікальна ілюстрація.

Майстерня виготовлення екслібрисів від студії “Нормальна графіка” працюватиме щодня протягом всього Книжкового Арсеналу. Тут ви зможете виготовити екслібрис власноруч під керівництвом наших майстрів. Надзвичайно радимо взяти з собою книжку аби відразу нанести ваш унікальний відбиток на її сторінки.  

17-19 травня, згідно загального розкладу роботи фестивалю.

 

 

На майданчику також можна буде поласувати смачну вегетаріанську їжу від IZONE cafe, випити кави, придбати готову продукцію майстерень та, звичайно ж, зробити щось самостійно. Всі вироби майстерні будуть максимально близькими за змістом до літератури та читання. 
 
IZONE creative community – проект, який стартував у Києві 2015 року. Він об’єднав на одному майданчику студії шовкографії, офорту, фотолабораторію аналогового друку, дерев’яну майстерню, а також перший в Україні фаблаб. Також тут працюють лекційні зали, галерейні простори й кафе. Мета IZONE – сприяти створенню креативної спільноти, об’єднати представників креативних індустрій та залучити громаду до творчого процесу. Саме тому всі студії проекту працюють у відкритому режимі і проводять постійні освітні програми: лекції, майстер-класи, воркшопи, довгострокові курси