Владислав Міцовський про те, з чим їдять музичного менеджера

Дата: 06.06.2017

Час: 19:10

Ціна: ₴120

Запрошуємо на «розкаже про» - тематичні зустрічі-розмови з представниками креативного бізнесу. Наступна подія із серії відбудеться 6 червня о 19:00. Як завжди, спілкуватимемося за келихом вина, цього разу з Владиславом Міцовським - музичним менеджером та продюсером. 
 
Розмова з Владиславом піде про те, як загалом функціонує музична індустрія, в чому коріння суть менеджерської роботи саме в цій галузі. Також торкнемося питання взаємин менеджера та артиста. На останок поговоримо про інноваційні підходи, які актуально застосовувати для розвитку музичних проектів.

Владислав Міцовський - продюсер, музичний менеджер, куратор освітніх програм MusicHub. Програмний директор Музичної коференції AtlasWeekend Conference.
Директор з розвитку музичної компанії «Український авторський сервіс». Співзасновник незалежного музичного лейблу CardioWave.
Ментор і спікер освітнього курсу «Продюсування і менеджмент в музичній індустрії».
 
У різний час директор «Океан Ельзи», Esthetic Education, «Акваріум», Flёur та інших.
 
 
Формат наших зустрічей передбачає спілкування з професіоналами, для того, щоб це спілкування було якомога більш плідним, загальна кількість відвідуувачів - до 20 гостей. Саме тому просимо обов'язково реєструватись. 
 
 
 
IZONE, вул. Набережно-Лугова 8
Вартість: 120 гривень (у вартість включено вино)
 
До зустрічі!