ART PAPER WORKS: відкритий воркшоп художника Хакана Пехлівана

Дата: 20.06.2017

Час: 19:00

Безкоштовно

Хакан Пехліван про мистецтво творити з паперу.
 
Запрошуємо вас на відкритй воркшоп Хакана Пехлівана. Протягом заняття художник познайомить відвідувачів з мистецтвом роботи з папером як з самостійним елементом творення.
 
Хоча папір є і був одним з найблагородніших матеріалів усіх часів, використовувався як унікальний спосіб для збереження фактів, думок та ідей, аде саме сьогодні він став об'єктом інтересу сучасного мистецтва не лише як матеріал, а як ідея.
 
"Мої роботи можна охарактеризувати як колажі, зроблені з використанням нового методу. Відходи з паперу, такі як журнали, газети згортаються та складається поруч. Форми, лінія й колір випадковим чином або навмисно об'єднані в новому шляху - і створюють абстрактний вид. Ці роботи - генерація, методика найближча до колажу, енергія виникає від протиставлення окремих елементів. Поверхні в якості внутрішніх композицій сповнені відносин і узгодження між значущим і безглуздим", - розповідає художник.
 
Хакан Пеліван працює над створенням абстрактних паперових робіт і споруд, поєднуючи це з техніками шовкодруку та живопису на полотні. Отримував освіту в університетах Анкари та Ньюкасла-на-Тайні. Наразі викладає живопис на факультеті образотворчих мистецтв університету Ерджіяс в Кайсері (Туреччина). Засновник Асоціації турецьких художників паперу.
 
https://www.flickr.com/photos/84002558@N00/sets/72157624557060215/
 
Реєстрація обов'язкова: https://izone.ua/ru/event/631.
 
 
IZONE, Набережно-Лугова 8,
4 поверх, студія 2
 
 
До зустрічі!