Artist talk худжниці Вікі Торнтон

Дата: 13.09.2017

Час: 19:00

Безкоштовно

13 вересня о 19:00 в креативній спільноті IZONE відбудеться artist talk британської мисткині та кінорежисерки Вікі Торнтон у рамках програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine.

Вікі Торнтон працює у сфері візуального мистецтва. Її роботи поєднують елементи документального та ігрового кіно в дослідженні стосунків між місцем, пам’яттю, перформансом та ідентичністю. Вікі представляла свої фільми на багатьох кінофестивалях серед яких у Карлових Варах (Чехія), Чорні ночі у Таллінні (Естонія), DOKLeipzig (Німеччина), Кембриджський кінофестиваль (Велика Британія), Alchemy Moving Image Festival (Шотландія), кінофестиваль у Клермон-Феррані (Франція). Закінчивши Королівський коледж мистецтв у Лондоні в 2011 році, наразі здобуває PhD в Лондонському університеті королеви Марії.

Резиденція Вікі відбувається в рамках програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine, організованої Британською Радою в Україні спільно з Ліверпульскою Бієнале. Ця програма проходить другий рік поспіль й має на меті об'єднати митців з України та Великої Британії та підтримати їхній професійний розвиток на міжнародному рівні.

Детальніше з проектами Вікі Торнтон можна ознайомитись на її сайті.

Адреса події: вул. Набережно-Лугова, 8, 4 поверх
Вхід вільний