Repair cafe

Дата: 18.07.2018

Час: 18:00

Безкоштовно

Локація: Окрема будівля IzoLab


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

18-го липня в нашій майстерні кожен бажаючий зможе прийти і отримати навички з ремонту зламаних пристроїв або предметів побуту.

Це не ремонтна майстерня, де ви чекаєте на каву, поки технічні фахівці закінчать, тут ви "допомагаєте собі самі".    Ви приводите свій зламаний пристрій (без гарантії) та ремонтуєте його за допомогою інструментів під керівництвом місцевих фахівців. Зазвичай, це дуже легко, повчально і весело. 

Команда майстерні і волонтери допоможуть у постановці діагнозу вашим зламаним речам і, звісно ж, у їх ремонті. Якщо річ неможливо буде відремонтувати відразу в умовах Izolab - ми підкажемо, як це краще зробити і де знайти потрібні матеріали, комплектуючі та інструменти.

Плюс до всього, це гарна можливість поспілкуватися з однодумцями, резидентами нашої майстерні і просто гарно провести вечір середи!

Намагаємося відремонтувати все, що проходить в двері і не може вибухнути. Ремонт на ваш страх і ризик - на жаль, ми не можемо гарантувати успіх.

Вхід в майстерню, консультації спеціалістів, ручний інструмент і паяльне обладнання безкоштовні.

Якщо ж вам додатково знадобляться матеріали - їх можна буде придбати прямо в майстерні, аналогічно можна буде скористатися роботою ЧПУ машин.

Де: вул. Набережно-Лугова, 8

Телефон: +38 099 3040 269

P.S. Під час реєстрації вкажіть, будь ласка, в коментарях що саме принесете в майстерню. Це допоможе нам краще підготуватися до події.