Independence Film Night. Ойлер: Один рік, одна школа

Дата: 11.08.2018

Час: 20:00

Безкоштовно


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

АРТ ПОДІЛ в рамках мистецької декади разом із AIFF / Фестиваль Американського Кіно "Незалежність" та IZONE ініціює вечір незалежного кінематографу.

Ойлер: Один рік, одна школа. США / 2017 / 57’
Режисер: Емі Скотт

Державна школа у доволі традиційному районі проживання апалачів у Цинцинаті намагається вирватися із кола бідності. Старшокласниця Райвен Гріббінс може першою зі своєї неблагополучної родини закінчити школу та вступити до університету.
Водночас над директором школи Крейгом Гокенберрі нависає загроза звільнення, а отже, для обох героїв один рік вирішує все.

Фестиваль американського кіно “Незалежність” (AIFF) було започатковано за ініціативою Посольства США в Києві у листопаді 2011 року. Слідуючи гідним кінематографічним традиціям Сполучених Штатів, фестиваль динамічно поєднує американські ігрові й документальні фільми, які розповідають історію Америки, висвітлюючи її розмаїття і цінності й демонструючи силу незалежної думки і свободи слова. 

Izone - креативне співтовариство, яке функціонує на національному та міжнародному рівні. Спейс намагається залучити суспільство до творчих процесів, створити креативне ком'юніті талановитих людей, що працюють на стику дисциплін, готових розвивати та втілювати власні ідеї. 

Початок о 20.00
Вхід вільний