IZOLAB

IZOLAB - це проект, націлений на популяризацію науки та унікального виробництва.

Це цифрова міні-фабрика, яка дозволяє виготовити практично будь-яку фізичну річ за допомогою верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ), а також ручними та електроінструментами для роботи з деревом, пластиком і металом.

IZOLAB надає умови для виробництва унікальних речей, макетів чи прототипів. Дизайнери, інженери, архітектори зможуть скористатися всіма необхідними інструментами для реалізації своїх проектів.

Крім того, IZOLAB - це альтернативний вид дозвілля в середовищі однодумців, з якими можна обговорити ідеї, поділитися досвідом і отримати натхнення - одна зі сторін діяльності майстерні - проведення майстер-класів та воркшопів на різні теми: від виготовлення мікророботів з зубних щіток і вібромоторчиків до програмування мікроконтролерів.

Концепція fab lab була розроблена в центрі Бітів та атомів при Массачусетському Інституті Технологій (MIT). Вона передбачає, що високоточним обладнанням може користуватися будь-яка людина, навіть не маючи спеціальної технічної освіти. Основна мета fab lab - створити умови для одиничного виробництва, що дозволить максимально швидко і технічно виготовляти унікальні об'єкти.

Наш досвід:

  • більше 30-ти навчальних воркшопів з різних напрямків, в яких взяли участь понад 5 000 осіб
  • більше 50 заходів - лекцій, презентацій, конференцій
  • 25 комерційних продуктів - навчальні набори, музичні гаджети, сувеніри
  • 3 тематичних співтовариства - параметричне моделювання, експериментальна архітектура, домашня біоінженерія
  • Завдяки лабораторії було створено 5 бізнес-проектів - аксесуари зі шкіри, архітектурне моделювання, ювелірні вироби, розробка дронів і 3D-принтерів.