Repair Café

31.07.2018

В нашій майстерні кожен бажаючий зможе прийти і отримати навички з ремонту зламаних пристроїв або предметів побуту.

Це не ремонтна майстерня, де ви чекаєте на каву, поки технічні фахівці закінчать, тут ви "допомагаєте собі самі".  Ви приносите свій зламаний пристрій (без гарантії) та ремонтуєте його за допомогою інструментів під керівництвом місцевих фахівців. Зазвичай, це дуже легко, повчально і весело: учасники часто не тільки ремонтують свої речі, а й допомагають один одному. 

Команда майстерні і волонтери допоможуть у постановці діагнозу вашим зламаним речам і, звісно ж, у їх ремонті. Якщо річ неможливо буде відремонтувати відразу в умовах Izolab - ми підкажемо, як це краще зробити і де знайти потрібні матеріали, комплектуючі та інструменти.

Плюс до всього, це гарна можливість поспілкуватися з однодумцями, резидентами нашої майстерні і просто гарно провести вечір середи!

Намагаємося відремонтувати все, що проходить в двері і не може вибухнути. Ремонт на ваш страх і ризик - на жаль, ми не можемо гарантувати успіх.

Вхід в майстерню, консультації спеціалістів, ручний інструмент і паяльне обладнання безкоштовні.

Якщо ж вам додатково знадобляться матеріали - їх можна буде придбати прямо в майстерні, аналогічно можна буде скористатися роботою ЧПУ машин.

Де: вул. Набережно-Лугова, 8